Oferujemy najwyższej jakości laboratoryjny osprzęt gazowy firmy GCE DruVa: szeroką gamę butlowych reduktorów ciśnienia, panele redukcyjne, reduktory sieciowe oraz punkty poboru. Znajdujący się w nasz ofercie osprzęt to połączenie funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz jakości. Może być stosowany do gazów o bardzo wysokiej czystości (do N7.0).

Oferujemy reduktory jedno- i dwustopniowe, wykonane z mosiądzu lub stali nierdzewnej. Istnieje możliwość bardzo precyzyjnego dopasowania modelu reduktora w zależności od ciśnienia wejściowego i wyjściowego. W celu doboru właściwej wersji prosimy o kontakt z biurem obsługi PerfectLab.

Osprzęt gazowy GCE DruVa

Reduktory butlowe jednostopniowe i dwustopniowe

Reduktory laboratoryjne są wykonane ze stali nierdzewnej lub z mosiądzu chromowanego przeznaczone  do  gazów  ultra  czystych  (do  N6.0).  Dostępne  są  w  wersjach  o  różnych zakresach ciśnień oraz rozmiarach przyłączy wyjściowych, w zależności od potrzeb klienta. Mogą być wyposażone w dodatkowy zawór: regulujący, odcinający lub płuczący. Reduktor w wersji dwustopniowej zapewnia bardzo dużą stabilność ciśnienia wyjściowego.

Więcej informacji

Panele redukcyjne

Przeznaczone są do zastosowań przemysłowych oraz laboratoryjnych, w tym do gazów ultra czystych (do N7.0). Oferowane są w wersjach jednostronnych i dwustronnych. Podłączenie dwóch lub więcej butli do panelu umożliwia ciągłą dostawę gazu dzięki systemowi półautomatycznego przełączania poboru gazu z butli rezerwowej. Przerwa w przesyłaniu gazu nie występuje również podczas wymiany opróżnionej butli. Panele oferowane są w wersjach z regulacją jednostopniową i dwustopniową.

Panele jednostronne GCE

Panele dwustronne GCE

Reduktory sieciowe

Reduktory sieciowe do gazów laboratoryjnych zaprojektowane zostały w celu obniżenia ciśnienia  przesyłanego  gazu.  W  wersji  dwustopniowej  zapewniają  również  doskonałą stabilizację ciśnienia gazu w instalacji gazowej.