Inventek Sp. z o.o. (Perfect-Lab) jest polską firmą oferującą profesjonalny sprzęt do badań naukowych.

Naszą misją jest pomoc w tworzeniu nowoczesnego, funkcjonalnego laboratorium, w którym badania naukowe prowadzone są przy użyciu najwyższej klasy aparatury i akcesoriów.

Wierzymy że połączenie świetnych pomysłów i wizji naukowych z najwyższej jakości sprzętem służącym do ich wykonania składa się na perfekcyjnie działające laboratorium mogące prowadzić badania na najwyższym światowym poziomie.

Perfect-Lab to wizja nowoczesnego laboratorium, w którym naukowiec koncentruje się tylko na realizowaniu swoich pomysłów badawczych pracując na niezawodnym, bezawaryjnym sprzęcie.

Historia powstania

Inventek Sp. z o.o. (Perfect-Lab) powstała w wyniku współpracy pomiędzy środowiskiem naukowym i biznesowym. Początkowa firma zajmowała się wyłącznie dystrybucją ogniw paliwowych do celów badawczych i edukacyjnych zaprojektowanych przez specjalistów zajmujących się tematyką badań nad niskotemperaturowymi ogniwami paliwowymi.

Wkrótce działalność została rozszerzona na dystrybucję sprzętu laboratoryjnego. Istotnym elementem działalności firmy jest dystrybucja sprzętu do badań elektrochemicznych.

W ofercie znajdują się również urządzenia i akcesoria niezbędne do wykonywania podstawowych czynności laboratoryjnych.

Profile działalności

Naszymi partnerami handlowymi są wyłącznie firmy o uznanej renomie, produkujące sprzęt badawczy na najwyższym światowym poziomie, będące światowymi liderami w swoich dziedzinach.

Nasza firma jest dystrybutorem na Polskę produktów amerykańskiej firmy Scribner Associate Inc. – jednego z liderów w branży zajmującej się produkcją sprzętu do badań nad ogniwami paliwowymi.

Perfect-Lab posiada również własną linię produkcyjną – produkujemy niskotemperaturowe ogniwa paliwowe do celów badawczych i edukacyjnych.

W swoich działaniach stawiamy przede wszystkim na jakość i niezawodność sprzętu. Są to główne kryteria, którymi się kierujemy przy wprowadzaniu urządzeń do naszej oferty.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszej oferty bardzo prosimy o kontakt.

Leave a Reply