Oferujemy profesjonalne, wielokanałowe potencjostaty-galwanostaty firmy Scribner Associates, Inc., dedykowane do testowania baterii, akumulatorów i superkondensatorów, o właściwościach i parametrach zoptymalizowanych do prowadzenia tego typu badań. Mogą być wyposażone w specjalne uchwyty do mocowania testowanych baterii lub w standardowe kable pomiarowe.

Zestaw do testowania baterii serii 580

580 3-StackWielokanałowy potencjostat-galwanostat firmy Scribner Associates, Inc. dedykowany do prowadzenia badań nad bateriami i akumulatorami. Posiada osiem niezależnych kanałów oraz 6 zakresów prądowych od 10 μA do 1 A.

Więcej informacji

Zestaw do testowania baterii serii 585

585_1-w-lights-no-background-1Wielokanałowy potencjostat-galwanostat firmy Scribner Associates, Inc. dedykowany do prowadzenia badań nad bateriami i akumulatorami. Posiada osiem niezależnych kanałów oraz 6 zakresów prądowych od 50 μA do 5 A.

Więcej informacji

Oprogramowania BCycle i BView

Oprogramowanie BCycle przeznaczone jest do kontroli urządzeń do testowania baterii serii 580 oraz 585. BView to oprogramowanie towarzyszące, pozwalające analizować dane uzyskane z pomiarów w BCycle.

BCycleBView