W naszej ofercie znajduje się bardzo duży wybór potencjostatów laboratoryjnych. Jesteśmy przedstawicielami firm CH Instruments, Inc., BASi (Bioanalytical Systems, Inc.) oraz Palmsens. Poniżej przedstawiamy krótki opis niektórych urządzeń znajdujących się w naszej ofercie. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszym biurem.

Potencjostaty CH Instruments

Produkty firmy CH Instruments to nowoczesne, funkcjonalne urządzenia do pomiarów elektrochemicznych, zapewniające szeroki wachlarz możliwości badawczych. Charakteryzują się dużym wyborem technik elektrochemicznych oraz łatwością obsługi – posiadają intuicyjne, funkcjonalne oprogramowanie. Te cechy w połączeniu z bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz przystępną ceną sprawiają, że urządzenia CH Instruments doskonale nadają się zarówno do zaawansowanych badań elektrochemicznych, jak i do celów edukacyjnych.

W ofercie CH Instruments znajdują się następujące serie urządzeń: 600E – potencjostaty/galwanostaty, 700E – bipotencjostaty, 1000C – potencjostaty wielokanałowe, 1100C – potencjostaty wysokoprądowe.

Zakres pracy dla standardowych modeli: : ±250mA / ±10V oraz ±2A / ±10V dla urządzeń z serii 1100C.

W ramach każdej serii istnieją bardzo duże możliwości konfiguracyjne dotyczące ilości technik badawczych w zależności od potrzeb klienta. Łącznie dostępnych jest kilkadziesiąt technik badawczych, w tym wszystkie standardowe techniki zmienno- i stałoprądowe.

Więcej informacji

Potencjostat BASi EC Epsilon

  • W wersji podstawowej doskonale nadaje się do zadań edukacyjnych.
  • Jest możliwość rozszerzenia podstawowej wersji potencjostatu o dodatkowe techniki badawcze (pulsowe, fali prostokątnej, stripingowe).
  • Dostępny w opcji z bipotencjostatem.
  • Współpracuje z innymi urządzeniami firmy BASi – istnieje możliwość zdalnej kontroli parametrów pracy wiszącej elektrody rtęciowej, wirującej elektrody dyskowej oraz zestawu elektrochemicznego C3 Cell Stand.

Więcej informacji