Naszymi partnerami handlowymi są wyłącznie firmy o uznanej renomie, będące światowymi liderami w swoich dziedzinach. Jesteśmy dystrybutorem na Polskę produktów amerykańskiej firmy Scribner Associates Inc. – lidera w produkcji sprzętu do badań nad ogniwami paliwowymi. Firma Scribner Associates Inc. jest także producentem uznawanego za najlepsze oprogramowania do celów naukowych, zarówno pakietu do badań elektrochemicznych stało- i zmiennoprądowych CorrWare® oraz ZPlot®, jak i do badań ogniw paliwowych FuelCell®. Jesteśmy też dystrybutorem amerykańskiej firmy Bioanalytical Systems Inc. produkującej sprzęt i elektrody do badań elektrochemicznych, jak również CH Instruments, znanego producenta potencjostatów, bipotencjostatów, mikrowag kwarcowych oraz mikroskopów elektrochemicznych. Reprezentujemy także europejską firmę PalmSens BV. Produkty firmy PalmSens BV to przenośne potencjostaty zoptymalizowane do badań sensorów.

Produkty elektrochemiczne BASi charakteryzują się profesjonalnymi rozwiązaniami, będącymi rezultatem kilkudziesięcioletniego doświadczenia firmy w tej branży.

Firma Scribner Associates, Inc. jest wiodącym producentem wysokiej jakości specjalistycznej aparatury oraz oprogramowania do badań elektrochemicznych. Działalność firmy Scribner Associates w szczególności obejmuje produkcję urządzeń do testowania ogniw paliwowych, ogniw redoks i baterii.

Produkty firmy CH Instruments to nowoczesne, funkcjonalne urządzenia do pomiarów elektrochemicznych, zapewniające szeroki wachlarz możliwości badawczych. Charakteryzują się dużym wyborem technik elektrochemicznych oraz łatwością obsługi – posiadają intuicyjne, funkcjonalne oprogramowanie. Te cechy w połączeniu z bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz przystępną ceną sprawiają, że urządzenia CH Instruments doskonale nadają się zarówno do zaawansowanych badań elektrochemicznych, jak i do celów edukacyjnych.

Potencjostaty miniaturowe dedykowane do badań czujników elektrochemicznych. Firma PalmSens oferuje urządzenia, które są przenośne, tanie w eksploatacji, zasilane bateriami oraz w pełni programowalne.

Firma GCE Group (Gas Control Equipment) jest wiodącym w Europie producentem osprzętu gazowego. Jednym z czterech sektorów działalności firmy jest produkcja osprzętu do gazów wysokiej czystości. Oferta firmy obejmuje reduktory butlowe jedno- i dwustopniowe, panele, punkty sieciowe oraz dodatkowe zawory i akcesoria.