Naszymi partnerami handlowymi są wyłącznie firmy o uznanej renomie, będące światowymi liderami w swoich dziedzinach. Jesteśmy dystrybutorem na Polskę produktów amerykańskiej firmy Scribner Associates Inc. – lidera w produkcji sprzętu do badań nad ogniwami paliwowymi. Firma Scribner Associates Inc. jest także producentem uznawanego za najlepsze oprogramowania do celów naukowych, zarówno pakietu do badań elektrochemicznych stało- i zmiennoprądowych CorrWare® oraz ZPlot®, jak i do badań ogniw paliwowych FuelCell®. Jesteśmy też dystrybutorem amerykańskiej firmy Bioanalytical Systems Inc. produkującej sprzęt i elektrody do badań elektrochemicznych, jak również CH Instruments, znanego producenta potencjostatów, bipotencjostatów, mikrowag kwarcowych oraz mikroskopów elektrochemicznych. Reprezentujemy także europejskie firmy Ivium Technologies i PalmSens BV. Firma Ivium Technologies to producent wszechstronnych urządzeń do badań elektrochemicznych, w tym doskonałych analizatorów impedancyjnych w przystępnej cenie. Produkty firmy PalmSens BV to przenośne potencjostaty zoptymalizowane do badań sensorów.

Produkty elektrochemiczne BASi charakteryzują się profesjonalnymi rozwiązaniami, będącymi rezultatem kilkudziesięcioletniego doświadczenia firmy w tej branży.

Firma Scribner Associates, Inc. jest wiodącym producentem wysokiej jakości specjalistycznej aparatury oraz oprogramowania do badań elektrochemicznych. Działalność firmy Scribner Associates w szczególności obejmuje produkcję urządzeń do testowania ogniw paliwowych, ogniw redoks i baterii.

Produkty firmy CH Instruments to nowoczesne, funkcjonalne urządzenia do pomiarów elektrochemicznych, zapewniające szeroki wachlarz możliwości badawczych. Charakteryzują się dużym wyborem technik elektrochemicznych oraz łatwością obsługi – posiadają intuicyjne, funkcjonalne oprogramowanie. Te cechy w połączeniu z bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz przystępną ceną sprawiają, że urządzenia CH Instruments doskonale nadają się zarówno do zaawansowanych badań elektrochemicznych, jak i do celów edukacyjnych.

Potencjostaty miniaturowe dedykowane do badań czujników elektrochemicznych. Firma PalmSens oferuje urządzenia, które są przenośne, tanie w eksploatacji, zasilane bateriami oraz w pełni programowalne.

Firma GCE Group (Gas Control Equipment) jest wiodącym w Europie producentem osprzętu gazowego. Jednym z czterech sektorów działalności firmy jest produkcja osprzętu do gazów wysokiej czystości. Oferta firmy obejmuje reduktory butlowe jedno- i dwustopniowe, panele, punkty sieciowe oraz dodatkowe zawory i akcesoria.