W naszej ofercie znajduje się bardzo duży wybór potencjostatów laboratoryjnych. Jesteśmy przedstawicielami firm CH Instruments, Inc., Ivium Technologies oraz Palmsens. Poniżej przedstawiamy krótki opis niektórych urządzeń znajdujących się w naszej ofercie. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszym biurem.

Potencjostaty Ivium Technologies

Tworząc i dostarczając sprzęt do badań elektrochemicznych na całym świecie Ivium Technologies łączy nowoczesne techniki projektowania i produkcji komponentów state-of-the-art z efektywną i szybką obsługą klientów.

Skoncentrowanie się na tworzeniu rozwiązań dla elektrochemicznych badań przekłada się na wysoką wydajność oprzyrządowania dla szerokiej gamy zastosowań. Do najważniejszych produktów firmy należy platforma potencjostat / galvanostat dostępna w dużej mocy urządzeniu  ogólnego przeznaczenia (IviumStat) i niskiej mocy urządzeniu przenośnym (CompactStat).

Potencjostaty PalmSens

Firma PalmSens zajmuje się dostarczaniem producentom i projektantom czujników elektrochemicznych z urządzeniami elektronicznymi, które są przenośne, tanie w eksploatacji, zasilane bateriami oraz w pełni programowalne. Urządzenia te mogą być dopasowane do wytycznych zgodnych z oczekiwaniami poszczególnych użytkowników. Ponadto firma promuje zastosowanie czujników elektrochemicznych poza specjalistycznymi laboratoriami poprzez dostarczanie przenośnych instrumentów, jak również specjalnych czujników elektrochemicznych.

Potencjostaty CH Instruments

Produkty firmy CH Instruments to nowoczesne, funkcjonalne urządzenia do pomiarów elektrochemicznych, zapewniające szeroki wachlarz możliwości badawczych. Charakteryzują się dużym wyborem technik elektrochemicznych oraz łatwością obsługi – posiadają intuicyjne, funkcjonalne oprogramowanie. Te cechy w połączeniu z bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz przystępną ceną sprawiają, że urządzenia CH Instruments doskonale nadają się zarówno do zaawansowanych badań elektrochemicznych, jak i do celów edukacyjnych.